Přihlášení

 • Pěstování
 • Popis česneku
 • Odrůdy
 • Choroby a škůdci
 • Články
 • Slavíme 10 000 zákazníků

  Dnes počet objednávek česnekové sadby překročil číslo 10 000. Děkujeme vám za přízeň, která nám dělá obrovskou radost. Je skvělé vědět, že každoročně si náš česnek najde cestu k tisícům zákazníků a toto číslo každým rokem roste!
  Slavte s námi! Rozhodli jsme se pro vás připravit překvapení.

  Již druhá generace Kozáků

  Díky Vám tisíce a tisíce zahrádek po celém Česku každoročně dávají úrodu tradičního českého česneku. Znovu se v naší krajině objevují rozlehlé lány tohoto národního pokladu. Jen díky Vaší věrnosti, přízni a podpoře může už druhá generace rodiny Kozáků dodávat na český trh kvalitní česnekovou sadbu. Jsme Vám vděčni, že díky Vaší podpoře můžeme stále pracovat na nových kvalitních odrůdách, které jistě najdou obdivovatele nejen u českých zahrádkářů a zemědělců, ale podobně jako např. Bjetin, Havran, Slavin, Vekan a další budou díky své jedinečnosti známé a oblíbené i daleko za hranicemi naší vlasti.

  Dárek pro všechny

  Chceme, abyste měli stejnou radost jako my. A proto jsme pro vás připravili malé překvapení: neplánovaně jsme uvolnili omezené množství odrůdy Mirka, která bohužel už 6 let nemohla být expedována. Nenechte si ujít jedinečný český paličák vhodný i pro jarní výsadbu!

  Rozesílání balíků

  Rozesílání balíků

  Každoročně odesíláme svým věrným zákazníkům tisíce balíků se sadbovým česnekem. Počet objednávek rok od roku rychle roste.

  Balení zásilek

  Balení zásilek

  Na expedici se podílí desítky pracovníků. Snažíme se, aby každé naši zásilce byla věnována maximální péče.

  Konečná balení česneku

  Konečná balení česneku

  Česnek už musíme před uvedením na trh balit do konečných balení. Ještě před pár lety jsme mohli česnek prodávat volně vážený, nyní však musí být sadbový česnek předem nabalený.

  Odrůda Mirka

  Odrůda Mirka

  Příjem 10 000. objednávky jsme se letos rozhodli oslavit netradičním způsobem. Neplánovaně jsme pro zájemce uvolnili omezené množství odrůdy Mirka, kterou jsme na trh několik let nedodávali.

  Odrůda Mirka

  Odrůda Mirka

  Odrůda Mirka je rarita pro zahrádkářské nadšence a sběratele kvalitních česnekových odrůd. Cibule nejsou sice velkých průměrů, zato však mají vysokou skladovatelnost a ušlechtilou ostrou chuť.

  Česneková sadba

  Česneková sadba

  Sadbu česneku dodáváme nejen zahrádkářům, ale i velkopěstitelům. Jednou z nejpěstovanějších odrůd v posledních letech je odrůda Slavin (v žlutých pytlech), která poměrně dobře snáší sucho.


  Kontakt E-mail, telefon, adresa

  Ing. Václav Kozák a Ing. Jan Kozák
  Chvojenec 75, 534 01 Holice
  IČO: 05439710
  Kontakt

  cesnek@cesnek.cz
  E-mail není určen k poradenství.
  Rádi Vám poradíme v diskusi.

  Obchodní podmínky
  Reklamační formulář

  Šlechtění česnekové sadby Grafika zpracována Odemne